http://www.salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa0_jaunsgk-is-116.jpglink
http://www.salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa1_jaungk-is-116.jpglink
http://www.salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa2_jaungk-is-116.jpglink
http://www.salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa3_jaungk-is-116.jpglink
http://www.salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa5_jaungk-is-116.jpglink
«
»
Loading…

Manikirs

 

Mēs bieži vien neapzināmies faktu, ka rokas ir viena no vispamanāmākām mūsu ķermeņa daļām un tās var pastāstīt par mums visai daudz. Skaistas un koptas rokas ir neatņemama sastāvdaļa cilvēka veiksmīgam koptēlam.

 manikirs saraksts

 

 

 

        pedikirs

Tāpat nevajadzētu aizmirst arī par pēdu aprūpi. Klientu labsajūtai piedāvājam klasisko manikīru un pedikīru. Šī roku un kāju kopšanas pamatmetode ieguvusi lielu popularitāti gan sieviešu, gan vīriešu vidū.

 Pedikirs saraksts

Parafins

Ja jūsu roku vai kāju āda ir sausa, iesakām atjaunot to dabīgā mitruma līdzsvaru ar īpašu procedūru – parafīna peldi. Tā ir dziļa ādas mitrināšana ar sildošu efektu. Rokas vai kājas trīs līdz piecas reizes tiek iegremdētas karstā parafīna vanniņā, izveidojot tādu kā cimdu. Siltuma iedarbībā atveras ādas poras un tiek izvadīti toksīni, kas sasūcas parafīnā. Procedūras laikā tiek mitrināti arī ādas dziļākie slāņi. Procedūra ilgst tikai 30 minūtes, bet iegūtais efekts ir neaprakstāmi fantastisks un saglabājas ilgstoši.

 

Gelish

Piedāvājam revolucionāru risinājumu tām klasiskā manikīram piekritējām, kuras vēlas iegūt noturīgus, skaistus nagus tikai 20 minūtēs – Gelish. Tā ir jaunākā UV tehnoloģija, kas nekaitēs jūsu dabīgajiem nagiem. Tā ir laka, kas nenolobās. Noturība un spīdums saglabājas 3 nedēļas un ilgāk.