http://www.salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa0_jaunsgk-is-116.jpglink
http://www.salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa1_jaungk-is-116.jpglink
http://www.salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa2_jaungk-is-116.jpglink
http://www.salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa3_jaungk-is-116.jpglink
http://www.salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa5_jaungk-is-116.jpglink
«
»
Loading…

Par mums

 Kopbilde p

Vairāku gadu garumā uzkrātā pieredze un zināšanas, nemitīga sevis pilnveidošana, uzdrīkstēšanās un mērķtiecība ļāva divām profesionālām friziermeistarēm un draudzenēm – Ilzei Eglītei un Santai Radziņai – neapstāties pie sasniegtā un realizēt savu sapni. Tā 2006. gada 3. novembrī savus pirmos klientus sagaidīja skaistumkopšanas salons „Soho”.

 

Salons ikvienam klientam piedāvā friziera, vizāžista, nagu kopšanas speciālista (manikīrs, pedikīrs) un kosmetologa pakalpojumus, iespēju apmeklēt solāriju, kā arī saņemt meistaru konsultācijas par matu, ādas, roku, kāju kopšanu ikdienā. Piedāvājam arī dāvanu kartes skaistumkopšanai. Gan plašais salona pakalpojumu klāsts, gan darbā izmantotie produkti ir vērsti uz klientiem, kuri izvēlas kvalitāti.

 

Salonā laipni gaidām gan dāmas, gan kungus, gan jauniešus. Mūsu profesionālā, radošā un atraktīvā meistaru komanda parūpēsies par Jūsu labsajūtu.

 

Mūsu friziermeistaru darbs ir dinamisks un radošs. Meistari jau kopš salona atvēršanas ir piedalījušies semināros, modes skatēs, frizieršovos, kā arī augstākā līmeņa Latvijas un pasaules mēroga konkursos.

 

2006. gadā salona līdzīpašniece un friziere Santa Radziņa ieguva 1. vietu Goldwell nacionālajā konkursā „International ELUMEN Award 2006”.

 

2007. gads nāca ar vairākiem panākumiem. Mūsu komanda piedalījās Latvijas skaistumkopšanas industrijā unikalā konkursā „Zvaigžņu salons 2007” Rīgā. Veidojām rokgrupas „Crowd” skatuves tēlu un uzvarējām četrās nominācijās no kopskaitā piecām: 1. vieta „Labākais darbs konkursa laukumā”, 1. vieta „Labākā prezentācija uz skatuves”, uzvara nominācijās „Skatītāju simpātija” un „Interneta balsojums”, 2. vieta „Labākā afiša”.

 

Vēl šajā gadā salona meistari Ilze Eglīte, Margita Jēkabsone un Ilmārs Eglītis ieguva attiecīgi divas 1. vietas un vienu 2. vietu Goldwell nacionālajā konkursā „Trend Zoom 2007”. Drīz pēc tam Ilze Eglīte plūca uzvaras laurus „Trend Zoom 2007” pasaules konkursā Berlīnē kategorijā „Goldwell partneris”, iegūstot pasaules kausu un vienreizēju iespēju piedalīties Goldwell „Trend Zoom 2009” tendenču kataloga veidošanā. Margita Jēkabsone konkursā ieguva 4. vietu kategorijā „Elumen kolorists”.

 

Gads noslēdzās tepat Valmierā ar mūsu komandas organizēto friziermākslas semināru par aktuālākajām matu griezumu, matu krāsošanas un krāsu tendencēm, kuras demonstrēja starptautiskas klases meistars no Somijas, Goldwell tehnologs Tomijs Ruskomeki (Tommi Ruskomaeki).

 

2008. gadā Goldwell „Trend Zoom 2008” nacionālajā konkursā 1. vietu kategorijā „Kreatīvais kolorists” ieguva Ilmārs Eglītis, savukārt kategorijā „Elumen kolorists” 1. vieta mūsu frizierei Līgai Pāvulai. Arī Valensijā, Spānijā notikušajā Goldwell pasaules konkursā „Trend Zoom 2008”, mūsējie ierindojās starp labākajiem - Ilmāram Eglītim 2. vieta, Līgai Pāvulai 4. vieta.

 

Panākumi turpinājās Goldwell „Trend Zoom 2009” nacionālajā konkursā, kad kategorijā „Kreatīvais kolorists” 1. vieta Margitai Jēkabsonei un kategorijā „Elumen kolorists” 1. vieta Līgai Pāvulai, tādejādi mūsu meistares ieguva ceļazīmi uz pasaules konkursu ASV. Lasvegasā Margita ierindojās 13. vietā, kopumā kategorijā „Kreatīvais kolorists” startējot 23 dalībniekiem.

 

Pēc panākumiem vairāku gadu garumā 2010. gadu veltījām nelielai atelpai un spēku sakopošanai, lai atkal startētu 2011. gadā. Goldwell „Trend Zoom 2011” nacionālajā konkursā kategorijā „Jaunais talants” 1. vietu ieguva Sanita Ādamsone, kategorijā „Kreatīvais kolorists” 1. vieta Ilmāram Eglītim, savukārt ASV, Miami notikušajā Goldwell pasaules konkursā Sanitai    vieta un Ilmāram 8. vieta.

 

Piedaloties konkursos, mēs iegūstam neatkārtojamu pieredzi, pilnveidojam savas prasmes un novērtējam kolēģu veikumu. Vienlaikus varam piepildīt savus sapņus, paviesojoties dažādās pasaules valstīs. Liels profesionālais ieguvums ir iepazīšanās ar jaunākajām modes tendencēm un krāsošanas tehnikām, tāpēc arī salonā saviem klientiem varam piedāvāt aktuālākos matu griezumus un krāsojumus. Strādājam tikai ar Goldwell profesionālo matu kosmētiku un iesakam šos produktus arī lietošanai mājās, tāpēc salonā varat iegādāties matu kopšanas līdzekļus gan sievietēm, gan vīriešiem lietošanai ikdienā. Kvalitatīvie Goldwell produkti izstrādāti pēc jaunākajām pasaules tehnologijām.